Открыт новый салон в Луцке

    Мережа меблевих салонів DecArt – лідер України по виробництву та продажу м’яких меблів! Салони мережі працюють в 26-ти містах України, пропонуючи тільки кращі зразки меблевої індустрії. Що підтверджується більше ніж 10-річним досвідом роботи компанії, а також сотнями задоволених клієнтів!

     Відтепер і у лучан є можливість долучитися до прихильників якісної продукції та придбати диван від компанії DecArt! Адже у торговому центрі «Глобус» запрацював новий, великий магазин мережі меблевих салонів DecArt. На Вас чекають більше 200 моделей м’яких меблів – за дійсно кращими цінами! Серед яких варто відокремити меблі власного виробництва. Адже взявши за основу традиції європейської меблевої справи, ці меблі незмінно відповідають всім вимогам якості, виготовлені з екологічно-чистої сировини з використанням натуральної деревини та надійних механізмів як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Серед асортименту Ви можете знайти дитячі дивани, прямі та кутові; меблі з різноманітною оббивкою, в тому числі з натуральної шкіри;  Дивани з вбудованими шухлядами для білизни, різноманітних дрібниць, а також з барами та поличками. Варіанти розкладання – євро книжки, викатні, акордеон, дельфін – задовольняють будь-які вимоги до м’яких меблів у вашій оселі!

     Ще однією важливою особливістю роботи мережі DecArt – є постійні акції та пропозиції! Так зараз на всі представлені в салоні меблі діє унікальна знижка – до 20%! Влучна можливість придбати якісні меблі за приємною ціною! Завітайте в магазин мережі меблевих салонів DecArt у Луцьку в торговому центрі «Глобус» за адресою вулиця Єршова, 11, 2 поверх. Меблі європейського стилю і українського виробництва!

Ми чекаємо Вас за адресою: ТЦ "Глобус", вул. Ершова 11, 2 поверх, салон меблів "DecArt", т.‎ 097 399 18 20. Часи роботи: с 10:00 до 19:00 ( субота с 10.00 до 17.00 / неділя с 10:00 до 15:00)